Новини

Зміни у законодавстві, щодо реєстрації паспортів ГОУ

Паспорт ГОУ в зв’язку з рішенням від 15 липня  2015 року № 1 Державної регуляторної служби України було вирішено запропонувати Міністерству екології та природних ресурсів України внести зміни до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 06.02.2009 № 52 «Про затвердження Правил технічної експлуатації установок очистки газу» шляхом виключення з його редакції положень щодо необхідності реєстрації (перереєстрації) установок очистки газу.

Зміни у законодавстві, щодо реєстрації паспортів ГОУ

Зміни у законодавстві, щодо реєстрації паспортів ГОУ

Міністерством екології та природних ресурсів України було видано Наказ №454 від 26.11.2015 «Про внесення змін до Правил технічної експлуатації установок очистки газу». Даний Наказ зареєстровано в Міністерстві юстицій України  11 грудня 2015 р.  за № 1552/27997.

Після чого до Наказу №52 «Про затвердження Правил технічної експлуатації установок очистки газу» було внесено зміни які відображенні у Наказі №454 від 26.11.2015.

З нової редакції Наказу №52 було виключено положення щодо необхідності реєстрації (перереєстрації) установок очистки газу, тепер необхідна лише розробка Акту перевірки відповідності фактичних параметрів роботи установки очистки газу проектним (ефективність роботи ГОУ) та Акту перевірки технічного стану установки очистки газу на джерелі викиду (утворення).Тобто зараз не потрібно реєструвати зміни у паспортах ГОУ в Державній екологічній інспекції але все одно паспорта необхідно мати, та проводити щорічну перевірку ефективності.