Новини

10 ФАКТІВ ЗАБРУДНЕННЯ АВТОМОБІЛІВ, ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

 

Забруднення повітря є серйозною проблемою нашої планети. Ми все ще маємо справу з наслідками індустріалізації 19-20 cстоліття,  що привело к великому забрудненню але і к великому економічному зростанню , і шлях до екологічного одужання є повільним і виснажливим, але ми прийдемо туди. Автомобілі як і раніше залишаються однією з трьох найбільших забруднювачів повітря в усьому світі, що становить великий відсоток всіх забруднювачів повітря. Ось 10 фактів забруднення від автомобільного транспорту, які ми всі повинні знати та розуміти, щоб рухатися далі і покращувати світ.

 

1.  Незважаючи на те, що за останні десять-двадцять років забруднення автомобілів різко скоротилося, воно залишається досить значним за рівнем забруднення.  Переключення з бензину що містить триетилсивнець   до  бензину що не містить його беззаперечно зробило велику різницю у забрудненні екології , але бензин бензин що не містить триетилсивнець   є зовсім не досконалий.

 

  1. Автомобілі забруднюють повітря кількома, різними способами. З трьох основних форм забруднення, а саме забруднення повітря, землі та води, забруднення повітря є найнебезпечнішим. Автомобілі забруднюють всі три форми, спричиняючи серйозні екологічні проблеми і проблеми.

 

  1. Більше половини забруднення окисом вуглецю в повітрі (близько 51%) обумовлено лише автомобілями. Хоча CO не може бути смертельним безпосередньо у зовнішньому світі, CO може бути смертельним, якщо концентруватися у високих дозах. Це також значною мірою сприяє забрудненню смогу, що є ще одним питанням само по собі.

 

  1. Якби цього не вистачало, автомобілі також вносять близько 34 відсотків оксиду азоту та всіх легких органічних сполук в навколишнє середовище. На додаток до збільшення смогу, обидві речовини завдають серйозної шкоди життю рослин, а також дихальній системі людини.

protsedura-otrimannya-dozvolu

  1. Найбільш смертельний забруднювач повітря, вуглекислий газ, є найбільшим фактором при обговоренні глобального потепління. Неймовірний 31 відсоток всього CO2 в атмосфері походить від автомобілів. Незважаючи на те, що CO2 необхідний для екологічної стійкості, в надзвичайно високих і концентрованих дозах він робить протилежну, викликаючи парниковий ефект. Рослини більше не можуть ефективно перетворювати діоксид вуглецю в кисень, оскільки його занадто багато, і нікуди йому дітися. Результатом, як нам відомо, є постійне пошкодження озонового шару.

 

  1. Частинки, які походять від вихлопних газів автомобіля, сприяють створенню більшої кількості хмар, але дивно, що менше дощу. Менше дощу менше вітру. У певному сенсі автомобілі мають значний вплив на кількість доступної вітрової енергії.

 

  1. Шкідливі вихлопні гази не єдине чим автомобілі забруднюють і можуть забруднювати повітря, воду і землю. Гальмівний пил, нафта, бруд і бензин, всі грають свою роль у забрудненні, що походить від автомобілів. Всі вони можуть опинитися у воді, яку ми п’ємо, і в повітрі, який ми дихаємо через сток.

 

  1. Догляд вашого автомобіля значно зменшить забруднення, яке ви виробляєте безпосередньо. Це не тільки заощадить гроші у довгостроковій перспективі, але й збереже планету. Пам’ятайте, що від вас, як особистості, залежить зміна світу на один крок за один раз.
  2. Більшість людей цього не усвідомлюють, але шумове забруднення не є смішною справою. Це не тільки іноді дратує і незручно, але велика кількість шумового забруднення може викликати різні проблеми зі слухом.
  3. Хоча більшість сучасних автомобілів виробляють у десять разів менше забруднення, ніж автомобілі лише 20 років тому, сьогодні низка автомобілів на дорозі є переважною. Зрештою, ми закінчуємо тим, що виробляємо більше забруднення просто тому, що сьогодні на вулицях налічується набагато більше автомобілів, ніж було кілька десятиліть тому, незважаючи на те, що вони набагато чистіші та ефективніші.